Loftowa Konstrukcja Świetlna

Napisał Imprezy dla dzieci (») 4. 1. w kategorii Meble z drewna, czytaj: 18×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineloftowa-konstrukcja-wietlna-lampa-industrialna-loft-steampunk-producent-pozna-warszawa-krakow.jpg

Loftowy Design

Jak widać niewiarygodnie interesująca lampa loftowa na zdjęciu prezentuje się niezwykle. Lampa loftowa stojąca tego typu wykonywana jest tylko i wyłącznie na zamówienie w Eco Deco Art. Firma z okolic Poznania. Powstało kilka takich i podobnych Loftowych Konstrukcji Świetlnych.

O stylu industrialnym świadczą między innymi drewniane i metalowe meble. Producent używa do ich produkcji drewna najwyższej jakości, zarówno nowego, jak i starego. To drugie pochodzi głównie z rozbiórek, nawet stuletnich budynków. Charakteryzuje się ono niepowtarzalnym wyglądem i piękną historią. Ze względu na fakt, iż meble z drewna robione są na zamówienie, producent może nadać im wymagany kolor, który dodatkowo nada meblom cech indywidualności. Drzewo malowane jest przede wszystkim olejem do drewna lub bejcą i lakierem. Meble ze starego drewna staną się idealną ozdobą industrialnego pomieszczenia.

 

Styl industrialny cechuje także metal, dlatego w pomieszczeniach w tym stylu stolik z metalowymi nogami jest często elementem obowiązkowym. Piękny, drewniany blat może idealnie go dopełnić oraz zachować wymagany minimalizm. Meble z metalu to ciekawy wygląd, praktyczne rozwiązanie oraz wytrzymałość. Metal jest tworzywem pożądanym, które wnętrzu doda nowoczesności. Jest także tworzywem, z którego producent może stworzyć cuda. Interesuje Cię kawowy stolik z metalowymi nogami i drewnianym blatem? A może komoda z metalowymi elementami? Dla producenta industrialnych mebli robionych na zamówienie nie będzie z tym żadnego problemu! Otrzymasz pięknie prezentujące się, wyjątkowe meble z indywidualnym charakterem.

Często zauważyć można wnętrze, w którym styl industrialny gości jedynie w pokoju dziennym, salonie. Wynika to przede wszystkim z obawy, iż w innych pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka, nie da się w ciekawy sposób połączyć minimalistycznego wyglądu z praktyką. Tak naprawdę jest to zjawisko zupełnie nieuzasadnione. Metal i drewno idealnie sprawdza się w każdym domowym pomieszczeniu. Przykładowo w kuchni bardzo dobrze sprawdzi się stół do jadalni. Industrialny styl mebla doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i sprawi, że posiłki przy stole staną się prawdziwą ucztą.

Eco-Deco-Art

Loftowa-konstrukcja-wietlna-lampa-industrialna-loft-steampunk-producent-pozna-warszawa

Industrialne-owietlenie-pozna-produkcja

Ocena     najlepszy   1 2 3 4 5   śmieć

Komentarze

Pokażstandard | od aktywnych | ostatni wpis | wszystko
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy


Nowy komentarz

Temat:
Imię:
Informacja e-mailem. *:
Komentarz:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [zdjęcie]
Proszę odpowiedzieć cyfrą: Suma trzy i trzy